Widget Image

Kombi Forum ailesi olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda doğalgaz projesiyle ilgili detaylı bilgi edinebileceğiniz bir forum oluşturduk.

Son Gelişmelerden Haberdar Olun

İstanbul doğalgaz hizmetinde merak ettiğiniz tüm konularla ilgili yazılardan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun.
KOMBİ FORUMA HOŞGELDİNİZ

Ataşehir Doğalgaz Firmaları

Doğalgaz kullanımı ısınma ve üretim anlamında en faydalı, en uygun maliyetli enerji kaynağı olması sebebi ile ülkemizde yoğun bir ilgi görüyor.

Doğalgaz kullanımının üst seviyeye yükselmesi beraberinde doğalgaz ile ilgili hizmet sunan firmalara ihtiyaç duyulmasını getiriyor. Doğalgaz firmalarının kalite, profesyonellik ve donanım anlamında çağımızın istek ve ihtiyaçlarına en iyi karşılığı verecek düzeyde olması gerekiyor. Doğalgaz proje çizimi, doğalgaz tesisatının projelendirilmesi, kurulumu, kombi temini, kombi bakımı, doğal dönüşümleri gibi tüm hizmetlere profesyonel doğalgaz firmaları tarafından yetki belgeli ve garantili bir şekilde sunuluyor.  Başta doğalgaz projesi olmak üzere doğalgaz kullanımı ile ilgili birçok hizmet yetki belgesine sahip kişilerce sunulması gerekiyor. Ataşehir doğalgaz firmaları arasında olan firmamız doğalgaz proje çizim ve tesisat hizmetleri başta olmak üzere tüm hizmetleri İGDAŞ yetki belgesine sahip personellerimizce ve teknolojim donanımlarla gerçekleştiriyoruz.

 Dünya Standardında Doğalgaz Proje Hizmeti

Yüksek standartlı doğalgaz proje hizmeti doğalgaz kullanabilmek için ilk ve en önemli noktayı oluşturuyor. Bu yüksek standardın sağlanması için yetki belgeli mühendislerce, çizim programları vasıtası ile ön ölçümlere göre bir doğalgaz projesinin hazırlanması gerekiyor. Projenin başarılı olması için proje çizilecek alanında ön incelemesi ve ölçümlerinin alınması gerekiyor. Bu sayede projelerin gerçek fiziki ortam ile bire bir uyumu ağlanabiliyor. Gerekli prosedürlere uygun olmayan projeler onay alamayarak tekrar hazırlanması isteniyor. Buda zaman ve para kaybına neden oluyor. Firmamız bünyesinde İGDAŞ yetki belgesine sahip mühendislerimiz sizlerin başvurularından sonra 24 sata içerisinde ön ölçüm ve proje çizimimi yaparak onaya sunuyoruz.

Doğalgaz Tesisatı Bakım Hizmetleri

Doğalgaz kullanımının yoğunlaşması ile birlikte güvenirli doğalgaz kullanımının olması ve verimin en üst düzeyde devam etmesi için doğalgaz tesisatı bakım hizmetleri belirli periyotlarla ve alanında uzman profesyonellere yaptırılması gerekiyor. Firmamız doğalgaz tesisatı bakım konusunda uzman kadromuz ile ve teknolojik donanımımızla birlikte belgeli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız bünyesinde doğalgaz tesisatı bakım ve teknik servis hizmetleri için ayrı bir ekibimiz olup bu ekibimizdeki tüm çalışanlarımız İGDAŞ tarafından verilen yetki belgesi ile bu hizmeti sunuyor.