Widget Image

Kombi Forum ailesi olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda doğalgaz projesiyle ilgili detaylı bilgi edinebileceğiniz bir forum oluşturduk.

Son Gelişmelerden Haberdar Olun

İstanbul doğalgaz hizmetinde merak ettiğiniz tüm konularla ilgili yazılardan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun.
KOMBİ FORUMA HOŞGELDİNİZ

Çekmeköy Doğalgaz Proje

Doğalgaz proje çizimi konusunda profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız Çekmeköy doğalgaz proje hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunar.

Çekmeköy doğalgaz proje firması olarak hizmet alanımız sadece Çekmeköy ile sınırlı olmayıp tüm il geneline yönelik faaliyet gösteriyoruz. İl genelinde doğalgaz ile ilgili hizmet verebilmek için İgdaş tarafından yetkilendirilmiş olan firmamız doğalgaz projeleri konusunda sektör deneyimine ve bilgi birikimine sahiptir. Bu sayede konut, işyeri ya da sanayi fark etmeksizin her türlü doğalgaz projeleriniz kısa süre içerisinde hazırlanır. Proje hazırlanırken dikkat edilmesi gereken noktalar projenin türüne göre farklılık göstermekte olup firma temsilcilerimiz bununla alakalı gerekli tüm teknik bilgiye sahiptir.

Çekmeköy Doğalgaz Proje Çizimi

Uzman ve eğitimli mühendisler tarafından hazırlanan Çekmeköy doğalgaz projelerinin çizimi için pek çok personel görev yapar. Çizim genellikle inceleme aşamasıyla başlamakta olup projenin hazırlanacağı alanla ilgili tüm detaylar yerinde keşfedilir. Doğalgaz projelerinin eksiksiz olması gerektiğinden dolayı inceleme aşamasında titiz davranmak gerekir. Bu konuda hem firmamız hem de müşterimiz arasında yapılan anlaşma ile çizim en iyi şekilde hazırlanır. Yapılan çizim autocad ve diğer çizim programları kullanılarak bilgisayar ortamında düzenlenir. Burada önemli olan nokta ihtiyaca uygun çözümler üretebilmektedir. Bu da firmamız gibi işinde profesyonel olan bir ekiple mümkün hale gelmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir.

Çekmeköy Doğalgaz Proje Süreci

Binalarda gaz kullanımına başlanabilmesi için doğalgaz projelerinin hazırlanmasına ihtiyaç vardır. Bu projelerin hazırlanması çeşitli aşamalardan geçirilmekte olup Çekmeköy doğalgaz proje süreci uzunluğu yapılan işlemlere göre uzayıp kısalabilir. Özellikle tesisat kurulumunda aksaklıkların yaşanmaması adına doğalgaz projesinin binaya birebir uygun şekilde hazırlanması gerekir. Bu amaçla hizmet veren personeller düzenli aralıklarla eğitimden geçirilmeli ve sektörde meydana gelen yeniliklerle alakalı bilgi sahibi olmalıdır. Projenin tamamlanmasıyla birlikte onay aşamasına geçilir ve proje İgdaş’a gönderilir. Eğer hazırlanan doğalgaz projesinde eksik alanlar varsa proje düzeltilmek üzere tekrar geri yollanır. Bu tarz durumlarda firmamız eksikliği kısa süre içerisinde tamamlayarak projenin hemen onay alabilmesini sağlar.