Widget Image

Kombi Forum ailesi olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda doğalgaz projesiyle ilgili detaylı bilgi edinebileceğiniz bir forum oluşturduk.

Son Gelişmelerden Haberdar Olun

İstanbul doğalgaz hizmetinde merak ettiğiniz tüm konularla ilgili yazılardan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun.
KOMBİ FORUMA HOŞGELDİNİZ

İstanbul Kartal Doğalgaz Firmaları

Doğalgaz kullanımının sağladığı avantajların artması ile birlikte birçok kişi ve işletme doğalgaz kullanımına geçmek için profesyonel doğalgaz firmalarını tercih ediyor.

Doğalgaz kullanımı yaygınlaştıkça sorunsuz bir doğalgaz kullanımı ile ilgili hizmet sunan firmaların sürekli bir gelişim gösterdiği görülüyor. Doğalgaz firmaları sundukları hizmetin kalitesi ve profesyonelliği noktasında dünya kalitesini yakalaması gerekiyor. Doğalgaz proje çizim, proje çizim öncesi ön incelemeler, teknik servis hizmetleri ve tüm mekanik tesisat kurulumu alanında uzman ve profesyonel doğalgaz firmaları tarafından sunuluyor. Doğalgaz sağladığı avantajlar kadar kullanımı en riskli enerji kaynaklarından olması sebebi ile kullanım izinlerinin alınabilmesi için oldukça yoğun yasal prosedürlerin yerine getirilmesi gerekiyor. İstanbul Kartal doğalgaz firmaları arasında sahip olduğu tecrübe ve yenilikçi hizmet anlayışı ile dünya standardında kaliteyi yakalayan firmamız İGDAŞ tarafından verilen yetki belgeli mühendis ve tekniker kadromuz ile her türlü doğalgaz proje çizimi, mekanik tesisat kurulumu başta olmak üzere doğalgaz ile ilgili tüm hizmetleri sunuyoruz.

Güvenli Doğalgaz Kullanımı

Güvenli ve sorunsuz bir şekilde doğalgaz kullanabilmenin yasal anlamda ilk şartı teknik şartnamelere uygun doğalgaz proje çizimi hazırlanması ve çizilen bu projenin yetkili doğalgaz firması tarafından onaylanmasıdır. Firmamız bünyesinde İGDAŞ yetkili mühendislerimizin son derece titiz ve teknoloji destekli olarak İGDAŞ teknik şartnameleri ile tam uyumlu olarak hazırladığı projeler onay anlamında herhangi bir sorun yaşamıyor. Hazırladığımız doğalgaz projelerini sorunsuz ve rahatlıkla onay alabilmesi projenin yapılacağı fiziki alanın ön rövele işlemlerini yapıyoruz. Sunduğumuz bu hizmet ile fiziki ortam ile bire bir aynı olan projelerimiz bu sayede onay için gerekli tüm hususları yerine getirmiş oluyor. Firmamız tarafından gerçekleştirilen doğalgaz proje çizimlerimiz ücretsiz ön keşif ve en son çizim özelliklerine sahip çizim programları ile aynı gün içerisinde gerçekleşiyor.

Doğalgaz Kombi Bakımı Hizmeti

Doğalgaz kullanan kişilerin verimli, tasarruflu bir şekilde doğalgaz kullanımı için doğalgaz kombi bakımı özelikle kış ayları gelmende yaptırmaları gerekiyor. Bakımı yapılmayan kombiler olması gerekenden daha verimli çalışırken daha az tasarruf yapmanıza nende oluyor. Ayrıca yapılan bu periyodik kombi bakımı ile kombilerin kullanım ömrü oldukça artıyor. Firmamız tarafından yapılan profesyonel bakım hizmeti sonucu sizlere yasal belgenizi veriyoruz.