Widget Image

Kombi Forum ailesi olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda doğalgaz projesiyle ilgili detaylı bilgi edinebileceğiniz bir forum oluşturduk.

Son Gelişmelerden Haberdar Olun

İstanbul doğalgaz hizmetinde merak ettiğiniz tüm konularla ilgili yazılardan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun.
KOMBİ FORUMA HOŞGELDİNİZ

Kartal Doğalgaz Projesi

Doğalgaz kullanımının hem güvenilir hem de yasal olarak yapılabilmesi için teknik şartnameler ile tam uyumlu doğalgaz projelerinin hazırlanması gerekiyor.

Doğalgaz kullanımı özellikle günümüzde artan enerji maliyetleri ve çevreye duyarlılık anlamında ön plana çıkıyor. Doğalgaz kullanımım ile birlikte daha konforlu ve az maliyetli bir ısınma sağlanması nedeniyle birçok ev ve iş yerinin ilk tercihi haline geliyor. Ülkemizde her isteyen anında doğalgaz kullanmaya başlayamıyor. Bunun için ev ve iş yerlerinin yasal anlamda gerçekleştirmesi gereken bazı prosedürler bulunuyor. Doğalgaz kullanım izni almak için ilk aşama yetki belgesine sahip mühendisler tarafından doğalgaz projesi hazırlanması ve bu projenin yetkili dağıtım firması makamlarınca onaylanması gerekiyor. Kartal doğalgaz projesi hizmeti sunan firmamız İGDAŞ tarafından yetki belgesine sahip mühendislerimizce bu proje hizmetini sunuyor. Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen tüm doğalgaz projeleri

Yüksek Standartlı Doğalgaz Proje Hizmeti

Doğalgaz proje hazırlanması noktasında yüksek standartların karşılanması gerekiyor. Yetki belgesine sahip mühendislerde ve teknolojik ekipmanlar ile hazırlanan projeler onay alma noktasında herhangi bir sorun yaşamıyor. Yetki belgesine sahip olmayan merdiven altı firmalarda hazırlanan projelerin hiçbir karşılığı olmadığı gibi yasal anlamda da suç teşkil ediyor. Yüksek standartlı doğalgaz proje hizmeti sunan firmamız bu sayede zaman konusunda büyük tasarruf sağlıyor. Firmamız tecrübeli mühendis kadrosu ile fiziki alanlardaki sorunların aşılmasına yönelik bir proje hizmeti ortaya koyuyoruz. İstanbul’un yerleşim yapısı göz önüne alındığında doğalgaz projelerinin önemi daha da artıyor. Firmamız teknolojik anlamda üst düzey verim sağlayan profesyonel çizim programları ile çözüm odaklı bir doğalgaz proje hizmeti sunuyor. Firmamız proje hizmetimizi profesyonelliği ile en kısa sürede hazırlanan projeler vakit kaybetmeden İGDAŞ proje onay bölümüne yollanarak gerekli izinlerin alınması sağlanıyor.

Profesyonel Doğalgaz Proje Firma Tercihi

Doğalgaz proje hizmeti oldukça önemli ve yüksek donanım gerektiren bir husus olduğundan dolayı alanında uzman, tecrübeli ve profesyonel doğalgaz firmaları ile çalışılması gerekiyor. Firmamız bünyesinde teknolojik ekipmanlar, tecrübeli mühendis kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz.